GDZIE JEST TWÓJ BÓG
search
  • GDZIE JEST TWÓJ BÓG
  • GDZIE JEST TWÓJ BÓG
  • GDZIE JEST TWÓJ BÓG
  • GDZIE JEST TWÓJ BÓG
  • GDZIE JEST TWÓJ BÓG
  • GDZIE JEST TWÓJ BÓG

GDZIE JEST TWÓJ BÓG

14,00 zł
Brutto
Podatek: 5%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14,00 zł

Autor: Joanna Przybyła, Mirosław Piątkowski SVD, Szczepan Szpyra SVD

Rok wydania: 2018

Wydanie: I

Format: 130x200 mm

Stron: 136

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-7192-538-2

GPSR: Producentem tego produktu jest Wydawnictwo VERBINUM

Ilość

  Dostawa

(realizowana przy pomocy Poczty Polskiej)

  Kontakt

(skontaktuj się z nami 52 320 73 78 lub 691 979 996)

Gratuluję pomysłu napisania o ważnych sprawach w atrakcyjny i "lekki" sposób. Przypuszczam, że stało się tak dlatego, że są trzy równoległe narracje. Dzięki temu zabiegowi nie ma nudy, nie widać "niedoróbek" stylistycznych czy treściowych ( zawsze i wszędzie takie są, nawet przy najstaranniejszych korektach i poprawkach) lektura jest wciągająca i atrakcyjna , bo właśnie różnorodna. Chyba Duch Św. podsunął autorom ten pomysł jako gratyfikację za wieloletnie "bycie" w tych kwestiach!
Za bardzo wartościowy uważam "wybiórczy" sposób przybliżania tematyki Pisma Św. : dla znających i zorientowanych to czytelne przypomnienie, dla innych atrakcyjna wskazówka i zachęta.
Bardzo podoba mi się też  tytuł i okładka - właśnie to pytanie i klasyka ilustracji.
A Szczególne moje osobiste "korzyści"... Należę do tych osób, o których pisze się w pierwszych zdaniach wstępu. Mam problemy ( od "zawsze" ) z długimi nabożeństwami, litaniami itp. Lubię "zwykłą" codzienną Mszę i takie właśnie polecane w książce formy kontaktu z Bogiem ( nauczyłam się też tego w Odnowie ). Ale zawsze mam wyrzuty sumienia, gdy "nie modlę się formułkami", że coś jest nie tak, toteż robię to ( klasyczne modlitwy ) w narzucony sobie sposób, oczywiście niezbyt długo...
Upewniam się dzięki tej lekturze, że nie muszę "klęczeć godzinami", że inaczej też może być, więc myślę, że i inne czytające osoby skorzystają na swój, różny sposób.
Najbardziej podobały mi się rozdziały o słuchu i łzach, może dlatego że mniej temat znany i omawiany. Rozdział o śnie też bardzo dobry, w tym informacja o mszach wieczystych.
Jadwiga

Nowy

Zobacz także